Fale radiowe Wrocław Gaj

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Zabiegi z użyciem fal radiowych to alternatywa dla chirurgii plastycznej. Terapia falami radiowymi jest jedną z najskuteczniejszych niechirurgicznych metod przywracających skórze twarzy promienny wygląd. Fale ogrzewają kolagen znajdujący się w głębszych warstwach skóry, który obkurcza się i regeneruje. Dochodzi do remodeligu kolagenu, wypłycania blizn i zmarszczek.

Fale radiowe pobudzają komórki fibroblastów do produkcji nowego kolagenu, poprawiając tym samym gęstość skóry.

Po serii zabiegów uzyskujemy efekt liftingu, widoczna jest:

  • poprawa napięcia policzków,
  • obkurczenie zwisającego podbródka i tzw.”chomików”,
  • poprawa owalu twarzy,
  • złagodzenie fałd nosowo-wargowych,
  • spłycenie i redukcja zmarszczek wokół oczu,
  • wzmocnienie odporności skóry,

Fale radiowe to doskonałe narzędzie do walki z cellulitem. Rozpuszczają one bowiem komórki tłuszczowe likwidując „skórkę pomarańczową” oraz modelują i wyszczuplają sylwetkę.

Zabieg jest bardzo przyjemny, działa odprężająco i relaksująco. Fale radiowe rozluźniają mięśnie, łagodzą ból, pobudzają również układ limfatyczny i krążenie krwi. Pozytywne efekty zabiegów utrzymują się przez długi czas.[/vc_column_text][vc_column_text][/vc_column_text][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/6″][lsvr_image_vc rounded=”yes” size=”medium” max_width=”200″ image=”524″][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”5/6″][lsvr_accordion][lsvr_accordion_item title=”TWARZ” price=”119 zł” oldprice=”299 zł”][/lsvr_accordion_item][lsvr_accordion_item title=”TWARZ+SZYJA+DEKOLT” price=”129 zł” oldprice=”375 zł”][/lsvr_accordion_item][lsvr_accordion_item title=”RAMIONA” price=”129 zł” oldprice=”150 zł”][/lsvr_accordion_item][lsvr_accordion_item title=”BRZUCH” price=”129 zł” oldprice=”165 zł”][/lsvr_accordion_item][lsvr_accordion_item title=”POŚLADKI” price=”160 zł” oldprice=”189 zł”][/lsvr_accordion_item][lsvr_accordion_item title=”UDA” price=”180 zł” oldprice=”225 zł”][/lsvr_accordion_item][lsvr_accordion_item title=”UDA+POŚLADKI” price=”280 zł” oldprice=”320 zł”][/lsvr_accordion_item][/lsvr_accordion][/vc_column_inner][/vc_row_inner][lsvr_divider whitespace_size=”m-medium” transparent=”yes”][lsvr_cta_message title=”Masz pytania odnośnie zabiegu?” button_label=”Umów się na wizytę” link=”#reservation-form”]Skontaktuj się z nami pod numerem telefonu: 71-336-11-85 lub poprzez e-mail: kontakt@salonmada.pl
[/lsvr_cta_message][/vc_column][/vc_row]

Leave a Comment