Zrzut ekranu 2016-05-18 o 08.35.05PCA Skin to amerykańskie laboratorium obecne na rynku od ponad 20 lat. PCA Skin to twórca zaawansowanych formuł peelingów chemicznych, preparatów retinolowych oraz aktywnych preparatów kosmoceutycznych.

Aby umówić się na zabieg PCA Skin prosimy o kontakt
pod numerem telefonu: 71 336 11 85 lub poprzez e-mail: rezerwacja@salonmada.pl

OXYGENATING TRIO - 200 zł ( kliknij aby dowiedzieć się więcej )

Efektywny zabieg detoksykujący skórę twarzy. Głównym zadaniem jest walka z wolnymi rodnikami tlenowymi. Zabieg ten pobudza regenerację zdegradowanych włókien kolagenowych i elastycznych.

TERAPEUTYCZNA MASKA DYNIOWA - 80 zł ( kliknij aby dowiedzieć się więcej )

Maska łączy keratoliczne działanie (usuwanie martwych komórek naskórka) enzymów dyniowych oraz kwasu salicylowego, ze składnikami antybakteryjnymi i antyoksydacyjnymi.

TERAPEUTYCZNA MASKA NAWILŻAJĄCA - 80 zł ( kliknij aby dowiedzieć się więcej )

Maska stworzona z myślą uspokojenia, nawilżenia każdego rodzaju skóry z zaburzoną barierą hydrolipidową. Dzięki zawartości mleka owsianego, wykazuje również  działanie silnie antyoksydacyjne oraz przywraca równowagę skórze suchej i wrażliwej. W swoim składzie zawiera składniki roślinne bogate w witaminy tj. ogórek, arnika, pantenol, co gwarantuje poprawę ogólnej kondycji skóry.

TERAPEUTYCZNA MASKA PRZECIWTRĄDZIKOWA - 80 zł ( kliknij aby dowiedzieć się więcej )

Formuła maski stworzona z myślą o pacjentach ze skórą trądzikową. Wykazuje jednocześnie działanie antybakteryjne jak i przeciwzapalne, szybko i efektywnie oczyszcza skórę, zapobiega powstawaniu rozszerzonych ujść gruczołów łojowych. Maska zabiegowa zawiera bogate składowo wyciągi roślinne o działaniu keratolitycznym, co odpowiada na wszystkie potrzeby skóry trądzikowej.

OXYGENATING TRIO Z MASKĄ TERAPEUTYCZNĄ - 230 zł ( kliknij aby dowiedzieć się więcej )

Efektywny zabieg detoksykujący skórę twarzy. Głównym zadaniem jest walka z wolnymi rodnikami tlenowymi. Zabieg ten pobudza regenerację zdegradowanych włókien kolagenowych i elastycznych. Zabieg łączony z odpowiednio dobraną Maską Terapeutyczną.

ZABIEG NAWILŻAJĄCO - RESTRUKTURYZUJĄCY PCA - 150 zł ( kliknij aby dowiedzieć się więcej )

Zabieg łączący w sobie działanie nawilżające, antybakteryjne i antyoksydacyjne dzięki połączeniu dwóch terapeutycznych masek PCA: dyniowej i nawilżającej.