keratin-logoTerapia True Keratin to nowatorskie podejście w prostowaniu i pielęgnacji włosów. Ojczyzną kuracji są Stany Zjednoczone.

Sercem zabiegu jest zoptymalizowana dawka wielu protein, dostępna jedynie w produktach True Keratin, o spektakularnym działaniu wygładzającym włosy. Sprawdza się na wszystkich rodzajach włosów i pozostawia je łatwiejszymi do ułożenia, miekkimi, lśniącymi, gładkimi.

Włosy nie kręcą się aż do pięciu miesięcy, co powoduje, że zbedne są zabiegi fryzjerskie prostujące włosy.
System terapii True Keratin wygładza włosy i przywraca im młody wygląd poprzez naprawę zniszczonych włosów i zapewnienie im długotrwałego odżywienia oraz ochrony. Testy kliniczne wykazały, że naturalne właściwości włosa zostają zachowane dzięki osłonce wytwarzającej sie wokół każdego włosa, odbudowując go wewnątrz jak i na zewnątrz. System zapewnia rownież ochronę przed szkodliwym działaniem promieni UV, zabiegami chemicznymi, starzeniem się oraz codziennymi zabiegami mycia i układania włosów.
True Keratin, w przeciwieństwie do innych systemów zawierających keratynę, nie ulega procesowi hydrolizy. Testy kliniczne wykazały, że proces hydrolizy wpływa niekorzystnie na proteiny keratyny powodując, że stają się one nieaktywne i nie mogą efektywnie związać się z włosem. Wynikiem tego jest brak efektów odmładzających.

  • Włosy krótkie 300 zł
  • Włosy średnie od 400 zł
  • Włosy długie od 600 zł

*Przy włosach bardzo długich cena może ulec zmianie w zależności od ilości zużytego preparatu