SELVERT THERMAL

Szwajcarska marka, której istotą działania preparatów jest „samoleczenie”, czyli stymulacja i usprawnianie układu immunologicznego skóry. Wykorzystuje do tego nowy regenerator skóry- wyekstraktowany wyciąg wydzieliny ślimaka.

Sięga także do bogactwa ziemi- w skład produktów wchodzą: borowiny, glinki, torfy, woda termalna i minerały. To ekskluzywna marka, która wykorzystuje najnowsze osiągnięcia medycyny, biochemii czy inżynierii genetycznej aby jak najlepiej zadbać o skórę klientek.

 • Wzbogacony zabieg przeciwstarzeniowo-regenerujący

  280 zł

  Selvert Thermal –wzbogacony zabieg przeciwstarzeniowo-regenerujący, dla skór bardzo dojrzałych z wyraźnym spadkiem jędrności. Bogactwo składników aktywnych, takich jak kwasy owocowe, komórki  macierzyste i witamina C zapewni rezultat ujędrnienia i re-modelingu skóry, poprawy owalu twarzy i odzyskaniu jej witalności.

  75 min

 • Zabieg przeciwstarzeniowo- regenerujący

  240 zł

  Selvert Thermal- przeciwstarzeniowo-regenerujący – z  ampułką z białkiem ślimaka i ujędrniająco- przeciwstarzeniową maską z komórkami macierzystymi i witaminą C. Efektem zabiegu jest stymulacja produkcji kolagenu i restrukturyzacja jego sieci dzięki czemu skóra jest odmłodzona i ujędrniona.

  75 min

 • Zabieg nawadniający

  240 zł

  Selvert Thermal – zabieg nawadniający dla cery bardzo suchej oparty o wyciąg z aloesu i komórki macierzyste. Pozwala na wzmocnienie naturalnej ochrony skóry, odbudowę płaszcza hydrolipidowego naskórka, zlikwidowanie zmarszczek oraz zmiękczenie skóry.

 • Zabieg nawilżający

  280 zł

  Selvert Thermal – zabieg  nawilżający dla cery suchej, oparty o kwasy owocowe, białko ślimaka, aloes i komórki macierzyste. Efektem zabiegu jest: ujędrnienie i uelastycznienie skóry, nawilżenie, nawodnienie skóry, przywrócenie naturalnej równowagi hydro-lipidowej, odżywienie i dotlenienie tkanek, wygładzenie naskórka.

  90 min

 • Zabieg odnawiający

  210 zł

  Selvert Thermal – zabieg odnawiający, którego efektem jest minimalizacja reakcji zapalnych, odczulenie i wyciszenie skóry oraz poprawa przepuszczalności naczyń.

  75 min

 • Zabieg odczulająco- nawilżający

  230 zł

  Selvert Thermal – zabieg odczulająco – nawilżający dla skóry bardzo delikatnej, wymagającej ukojenia oparty o bio koncentrat, aloes i komórki macierzyste.

  90 min


Masz pytania odnośnie zabiegu?

Skontaktuj się z nami pod numerem telefonu: 71-336-11-85 lub poprzez e-mail: kontakt@salonmada.pl

Umów się na wizytę