PCA SKIN

Najwybitniejsze, światowe podręczniki medyczne zgodnie uznają PCA Skin za twórcę jednych z najbardziej innowacyjnych i  zaawansowanych  peelingów chemicznych. PCA Skin to cieszący się niesłabnącym zaufaniem pacjentów lider na amerykańskim rynku , w rozwoju metod  skutecznego i profesjonalnego leczenia problemów skórnych oraz codziennej pielęgnacji.

Produkty marki są wynikiem dwóch dekad współpracy firmy z lekarzami i naukowcami. Właśnie dlatego łączą w sobie osiągnięcia medycyny estetycznej oraz najnowszych technologii. Wszystko to, dla zdrowej i pięknej skóry. Wysoko postawiona poprzeczka, zaangażowanie, a także pasja w dążeniu do doskonałości sprawiły, że rezultaty terapii produktami PCA Skin® przerosły oczekiwania założycieli firmy. Preparaty marki PCA Skin®  są dostępne wyłącznie w renomowanych klinikach i salonach kosmetologicznych na całym świecie.

 

Zabiegi PCA Skin są skuteczne w przypadku trądziku, trądziku różowatego, na przebarwienia, zmarszczki, wiotkość skóry, rewitalizują i poprawiają kondycję skóry.

Preparaty PCA Skin stworzono z  najnowszych, wyselekcjonowanych składników, pozbawione są barwników syntetycznych i substancji zapachowych, olei mineralnych.

Produkty PCA Skin wykazują dużą koncentrację składników aktywnych.

Rodzaj wykonywanego zabiegu ustalany podczas konsultacji z klientem.

 • Sensi Peel

  250-300 zł

  Sensi Peel to delikatny peeling skomponowany dla skór wrażliwych, starzejących się, zniszczonych promieniowaniem UV oraz dla skór z przebarwieniami. Działa również przeciwzapalnie i przeciwtrądzikowo, ale stanowi także terapię dla skór z trądzikiem różowatym.

  Cena warunkowana ilością zastosowanych preparatów.

  75 min

 • Sensi Peel Wzmocniony

  230-350 zł

  Zabieg może być stosowany łącznie z maskami terapeutycznymi Oxygenating Trio lub retinolem Advanced Treatment Booster.

  Cena warunkowana ilością zastosowanych preparatów.

  60 min

 • Peel Hydroquinone Free

  180 zł - twarz, 200 zł - twarz + szyja

  To zmodyfikowana wersja peelingu Jessnera. Stanowi idealne rozwiązanie dla skór delikatnych, wrażliwych. Zabieg umożliwia odblokowanie ujść gruczołów łojowych, oczyszcza skórę trądzikową i rozjaśnia koloryt oraz spowalnia procesy starzenia.

  30 min

 • Peel Hydroquinone Free Wzmocniony

  230-350 zł

  Może Stosować go łącznie z maskami terapeutycznymi, zabiegiem Oxygenating Trio lub wzmocniony retinolem Advanced Treatment Booster.

  60 min

 • Oxygenating Trio

  180 zł - twarz, 210 zł twarz + szyja

  PCA Skin – Oxygenating Trio trzystopniowy zabieg skierowany do szerokiej grupy klientów, jak np. skóra palacza (skóra szara, matowa), trądzik różowaty (z utrwalonym rumieniem), z tendencją do zmian trądzikowych, dla osób których skóra wymaga profilaktyki antystarzeniowej i regeneracji twarzy i okolicy oczu. Skóra po zabiegu jest odświeżona, odzyskuje blask, sprężystość i równomierny kolor. Główne składniki aktywne zawarte w preparatach, zapewniające odczuwalne efekty, to kwas fumarowy, olej z nasion dyni, i ekstrakt z kory dzikiej wiśni.

  40 min

 • Oxygenating Trio z mikrodermabrazją

  220 zł - twarz, 240 zł - twarz + szyja

  50 min

 • Oxygenating Trio wzmocniony

  240-350 zł

  Zabieg może być wzmocniony maskami terapeutycznymi, peelingiem lub retinolem.

  60 min

 • Maski terapeutyczne

  100-170 zł

  Maski terapeutyczne stanowią efektywną terapię alternatywną dla złuszczania. PCA Skin posiada pięć masek terapeutycznych. Są one stworzone dla klientów ze złożonymi problemami skórnymi, jak również dla tych, którzy nie mogą poddać się kuracji z zastosowaniem peelingów chemicznych.

  W zależności od rodzaju, maski wykazują efekt antyoksydacyjny, przeciwzapalny, silnie nawilżający i odżywczy.

  30 min


Masz pytania odnośnie zabiegu?

Skontaktuj się z nami pod numerem telefonu: 71-336-11-85 lub poprzez e-mail: kontakt@salonmada.pl

Umów się na wizytę