MEDIDERMA to firma hiszpańska, która istnieje na rynku od 25 lat. Posiada doświadczenie w produkcji znanych i cenionych na całym świecie dermokosmetyków.  Sesderma kładzie nacisk na rozwój i zaawansowane badania naukowe. Właśnie dlatego wytwarza niezwykle skuteczne produkty. To właśnie Sesderma, jako jedna z pierwszych firm, wprowadziła na rynek dermokosmetyki mające w składzie  kwasy owocowe oraz przełomowe dla kosmetologii liposomy. Stosowanie produktów z tymi przyjaznymi dla skóry nośnikami substancji aktywnych, otworzyło przed dermokosmetykami możliwości, które do tej pory były w zasięgu jedynie inwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej

 • Retises CT Yellow Peel

  250 zł

  Mediderma – Retises CT Yellow Peel – zabieg polecany dla skór ze zmarszczkami, widocznymi oznakami starzenia się, przebarwieniami, cienkimi. Zawarte w preparatach 3 formy retinolu i potrójna wit. C, wspomagają rozjaśnianie przebarwień, zmniejszają widoczność rozszerzonych porów, napinają skórę oraz zmniejszają widoczność zmarszczek i linii mimicznych.

  45 min

 • DNA Recovery Peel

  200 zł

  Mediderma – DNA Recovery Peel – zabieg skierowany do osób, których skóra jest uszkodzona promieniowaniem UV, z głębokimi zmarszczkami, wiotką, z grubą warstwą rogową. Zawarty w preparatach kwas ferulowy, wit. E i C, retinol, czynniki wzrostu, rozjaśnią plamy i przebarwienia, zredukują zmarszczki, przywrócą gładkość skórze.

  90 min

  Przy rozszerzonej wersji zabiegu o mikronakłuwanie jego cena wynosi 400 zł- 60min.

 • Mediderma – Orange Peel

  200 zł

  Mediderma – Orange Peel – zabieg polecany osobom z oznakami starzenia się, których skóra wykazuje hiperpigmentację, posiada blizny potrądzikowe. Zawarty w liposomach retinaldehyd oraz cynk i kwas hialuronowy, doprowadzą do pogrubienia naskórka, dzięki czemu skóra będzie wyglądała młodziej, rozjaśnią przebarwienia, spłycą i wygładzą zmarszczki.

  45 min

 • Ferulac Peel System

  230 zł

  Mediderma – Ferulac Peel System – system zabiegowy skierowany do osób, których skóra uległa procesowi fotostarzenia, posiada przebarwienia posłoneczne, jest łojotokowa, ale również przesuszona. Zawarte w systemie; kwas felurowy, floretyna i retinol wpłyną na znaczną redukcję powyższych problemów.

  45 min

 • Ferulac Classic z wit.C

  220 zł

  Mediderma – Ferulac Classic z wit.C – zabieg bankietowy dla skór ze zmarszczkami, przebarwieniami, szarych i zmęczonych. Kwas ferulowy, wit. C E A, kwas hialuronowy, wyraźnie rozświetlą skórę, wyrównają jej koloryt, poprawią jędrność i kontur twarzy.

  45 min

 • Salipeel Lic

  140 zł

  Mediderma – Salipeel Lic – zabieg skierowany do skór trądzikowych z nawracającymi zmianami zapalnymi i grudkowymi. Zawarte w preparatach kwas salicylowy, linolowy, cytrynian etylu, zdecydowanie złagodzą widoczne zmiany skórne, przebarwienia, zwężą pory. Zabieg może być stosowany przez osoby z łuszczycą i zapaleniem mieszków włosowych.

  30min

 • Azelac 20%

  230 zł

  Mediderma – Azelac 20% – zabieg eksfoliacji dla skór z trądzikiem różowatym, łojotokiem, łuszczycą, przebarwieniami. Kwas azelinowy oraz ostropest, oczyszczą skórę i wygładzą ją, a jednocześnie będą miały działanie kojące.

  30 min

 • Mandelac 40%

  150 zł

  Mediderma – Mandelac 40% – zabieg eksfoliacji dla skóry starzejącej się, z nierówną pigmentacją i przebarwieniami (starczymi, pociążowymi, po antykoncepcji doustnej). Kwas migdałowy i ekstrakty roślinne, zregenerują skórę, zredukują zmarszczki i przebarwienia.

  45 min

 • Lactipeel

  150 zł

  Mediderma –  Lactipeel – zabieg dla skór odwodnionych, starzejących się, z melasmą. Zabieg oparty jest o kwas mlekowy. Efektem będzie redukcja zmarszczek i rozjaśnienie skóry.

  45 min

 • Azelac Peel System M+RU+Peel+1%

  170-260 zł

  Mediderma – Azelac Peel System M+RU+Peel+1% – mocniejsza wersja zabiegu Azelac. Składniki  aktywne, wpływające na skuteczność zabiegu dobierane są indywidualnie w zależności od potrzeb skóry. Stąd zabieg dedykowany jest szerokiej grupie klientek: skóra naczyniowa, wrażliwa z trądzikiem różowatym; skóra z trądzikiem grudkowo-krostkowym i cystami; skóra z przebarwieniami i rozszerzonymi porami. Substancje aktywne dobierane są indywidualnie w zależności od dysfunkcji skóry, a są to między innymi: kwas azelinowy, salicylowy, migdałowy, fitowy, ferulowy oraz retinol.

  45 min

  Cena zabiegu od 170 do 260 zł -w zależności od zastosowanych dodatków.


Masz pytania odnośnie zabiegu?

Skontaktuj się z nami pod numerem telefonu: 71-336-11-85 lub poprzez e-mail: kontakt@salonmada.pl

Umów się na wizytę